top of page
hands-holding-paper-family.jpg

הסיפור שלנו

Team
לוגו של קורמן ביטוח ופיננסים

קורמן ביטוח ופיננסים

"קורמן ביטוח ופיננסים" הוקמה בשנת 1978 ע"י קורמן דוד ז"ל.
באותן השנים תחומי הליבה של המשרד היו משקי הבית הפרטיים, והמשקים החקלאיים שפרחו באזור כפר תבור והסביבה.
עם השנים גדל הביקוש בתחום ביטוחי המשאיות והצמ"ה, ותחום זה הפך לתחום הפעילות העיקרי במשרד.
 
השאיפה לתת מענה מקיף ופתרון מלא ללקוח, הובילה לכך שהמשרד שרת את לקוחותיו גם בתחום ביטוחי הבריאות החיים והפנסיה, וכיום ישנה מחלקה לתחום האלמנטרי ומחלקה נפרדת לתחום החיים והפנסיה.
 
משרדנו הוקם ופועל עד היום כעסק משפחתי, מתוך אמונה ורצון לתת את השירות הטוב ביותר ללקוח תוך שקיפות מלאה, מהירות ויעילות כדי שלקוחותינו יהיו שבעי רצון, ומעל הכל סמוכים ובטוחים כי נעשה למענם את הטוב ביותר.
 
על מנת להצליח בכך וכדי להביא לטובת לקוחותינו את השירות הטוב ביותר הגדלנו את המשרד, הוספנו כח אדם והכנסנו מערכות מחשוב, סריקה, ואתר אינטרנט נגיש.
 
משרדנו בנוי כך שניתן לערוך בו פגישות אישיות במטרה לשמוע ולהקשיב ללקוח, להבין מהם צרכיו ורצונותיו כך שנוכל להתאים לכם הלקוחות את הביטוח המתאים לכם.

הצוות שלנו

רועי קורמן - מנהל מחלקת אלמנטר

korman.ins@gmail.com |

נייד: 050-5680731

רועי הוא איש מכירות מזן אחר, יש לו היכולת להקשיב ללקוח להבין את הצורך ולתת לו פתרון במהירות ובנחישות. לרועי יש רישיון סוכן אלמנטרי מטעם משרד האוצר והוא בעל תואר ראשון בביטוח מהמכללה האקדמית נתניה.

רועי הוא האיש שיהפוך עולמות על מנת שהלקוחות שלנו יהיו שבעי רצון ויקבלו את המחיר הטוב ביותר שניתן תוך דאגה שהכיסוי הביטוחי הוא הטוב ביותר שניתן לקנות. אם אתם צריכים לבטח עסק, מכונית, משאית או ביטוח לעבודות קבלניות רועי הוא האיש שלכם.

שרה קורמן - מנהלת מחלקת תביעות

korman-ins@012.net.il |

נייד: 054-4250381

לשרה ניסיון עשיר ורב בתחום הביטוח אך את מרבית זמנה היא מבלה בהקשבה ללקוחות והרגעתם בדיוק בזמן שהם הכי לא מצפים. לשרה יש יכולת מיוחדת לטפל בלקוחות המשרד באופן כזה שתמיד הם יצאו עם חיוך גם אם מדובר בתאונה.

שרה גם מטפלת בהנהלת החשבונות של המשרד ובעניינים שוטפים אחרים מתוקף היותה בעלי המשרד. הסמכויות שיש בידיה והיכולת לנתח מצבים שונים תורמת לכך שלקוחות המשרד יהיו שבעי רצון. 

מגי פינצי - מנהלת משרד

magifinzi.ins@gmail.com

מגי תמיד מחייכת וזה עוזר לכולם להתחיל את היום ברגל ימין. למגי ניסיון קודם רב בניהול משרד והיכולות והמקצועיות הרבה שלה ניכרים בתפקוד השוטף והיומיומי של ניהול המשרד.

למגי יכולות רבות, היא אחראית על החידושים של כל ביטוחי הרכב במשרד והיא עוזרת לרועי בטיפול השוטף והיומיומי בלקוחות המשרד.

כשהטלפון מצלצל מגי היא הראשונה לענות ותמיד ניתן לשמוע את החיוך מהצד השני של הקו.

אורלי טביב - מנהלת מחלקת חיים

orlykormant@gmail.com

לאורלי יש המון אנרגיה והיא אף פעם לא עוצרת. אורלי תמיד עסוקה במעקב אחר טיפול בלקוחות המשרד אם מדובר בפדיונות, קליטת עובדים של מעסיקים, טיפולים שוטפים בלקוחות, עדכונים ושינויים.

לאורלי יש רישיון פנסיוני מטעם משרד האוצר והיא בוגרת המכללה האקדמית נתניה ובעלת תואר ראשון בביטוח ובמנהל עסקים. 

אורלי היא אדם של עשיה, מהירות התגובה שלה ההתמדה הסיזיפית והחריצות הן נר לרגליה ויעידו על כך הלקוחות שמבקשים לדבר עמה.

מירי מלכה - מחלקת פיננסים חיים ובריאות

miri.insur@gmail.com

מירי מלכה.jpg

מירי הגיעה אלינו מעולם ההיטק, היא הביאה עימה את היכולות והשיטות החדשניות של עולם ההייטק בשילוב הרגש והעדינות המיוחדת שלה.

למירי יש את היכולת לעשות סדר בכל דבר, מתיקי הביטוח המורכבים והגדולים ועד תיקי פיננסים שאף אחד לא יודע אייך להסתכל עליהם. מירי פיתחה בעצמה שיטות עבודה שבה גם אדם שלא מבין דבר בביטוח או בפיננסים יוכל לדעת בדיוק היכן הכספים שלו מושקעים או אילו כיסוים ביטוחיים יש לו וכמה בדיוק הוא משלם בעבור כל אחד מהם. אם מירי טיפלה לכם בתיק אתם יכולים לישון בשקט!

קובי טביב - מחלקת פיננסים חיים ובריאות

kobitab81@gmail.com |

נייד: 055-8858099

קובי החל את דרכו בעולם הביטוח בשנת 2004 ויש לו ניסיון עשיר ורב בתחום הפנסיוני ובעולם ביטוחי הפרט.

קובי בוגר המכללה האקדמית נתניה בפקולטה לביטוח ומנהל עסקים, בעל רישיון לשיווק פנסיוני ואלמנטרי. 

קובי מטפל במשרד באוכלוסיות יעד כגון רופאים, עורכי דין ורואי חשבון. הניסיון הרב והעשיר שלו עוזרים לו להתמודד עם אוכלוסיות מיוחדות ומורכבות במטרה למקסם הטבות מס ולהתאים להם כיסוי ביטוחי.

bottom of page